info
عکس شرکت ارسباران
category

شرکت ارسباران محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت ارسباران

شرکت ارسباران (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان سیبویه واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و هفت اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه حسابداری ، انجمن فرهنگی اتریش در تهران، خانه کباب، رستوران ایتالیایی لانوته و شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت ارسباران واقع شده‌اند:

 • اداره تعاون
  شهید بهشتی
 • سازمان تنظیم مقررات رادیویی
  شریعتی، کوروش
 • فولاد مکران
  سهروردی شمالی، باسقی
 • پست برق
  بزرگراه شهید سلیمانی، قنبرزاده، بین ششم و هشتم
 • اداره امور مالیات بر ارث و اصول اجرا
  شریعتی، اشراقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پرهام (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت ارسباران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت ارسباران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت ارسباران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی، شانزدهم، سیبویه، بین ششم و یکم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo