عکس پایانه مسافربری خلیج فارس
category

پایانه مسافربری خلیج فارس (محله کوی طلاب، اهواز)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، شهید فاطمی زاده، بزرگراه آیت الله بهبهانی

موقعیت پایانه مسافربری خلیج فارس در محله کوی طلاب اهواز را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه مسافربری خلیج فارس (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله کوی طلاب اهواز و شهید فاطمی زاده، بزرگراه آیت الله بهبهانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه صدف و همچنین نمایندگی سایپا-کجور، کجور اهواز، نمایندگی 2459 ایرانخودرو - نقشینه، شرکت پایا موتور اروند نمایندگی کیا موتورز و بانک صادرات شعبه مدرس قرار گرفته است.


تصاویر پایانه مسافربری خلیج فارس


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، شهید فاطمی زاده، بزرگراه آیت الله بهبهانی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ro_fatemi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 26 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه مسافربری خلیج فارس اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ترمینال مسافربری آبادان ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: شنبه 26 شهریور ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایانه مسافربری خلیج فارس

  • avatar
    کاربر نشان () شنبه 26 شهریور ماه 1401

    عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه مسافربری خلیج فارس اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه مسافربری خلیج فارس اهواز ندارد.