info
عکس مرکز مخابرات شهید صدوقی
category

مرکز مخابرات شهید صدوقی محله امیر المومنین، یزد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز مخابرات شهید صدوقی

مرکز مخابرات شهید صدوقی (اداره و سازمان دولتی) در محله امیر المومنین یزد و خیابان نوزدهم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا و کنتاکی هزار و یک شب، شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات، فروش و تعمیر ماشینهای اداری گیتی پخش رایانه، شیرینی خوشمرام و داروخانه دکتردهقانی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز مخابرات شهید صدوقی واقع شده‌اند:

 • حراست کل استان یزد
  شهید صدوقی شمالی
 • شرکت تعاونی دانش بنیان طرح و تحلیل نقشه زمین
  باهنر، آذر یزدی 1، خیابان مرحوم آذر یزدی، بن بست لاله
 • اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی
  (3.0)
  باهنر، ولی عصر، بین ابوذر و هاتف
 • اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد
  (3.4)
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مخابرات شهید صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مخابرات شهید صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مخابرات شهید صدوقی ندارد.
  neshan logo