info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر (ایستگاه اتوبوس) در اراک و خیابان شهدا، فلسطین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس و پاساژ ارشاد و همچنین لوازم ساختمانی حمید، سوپر سلام اراک، فروشگاه لوازم خانگی سعید ، سیستم اتومبیل و فتیر پزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر اراک، شهر اراک، محله ابوذر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدا، فلسطین می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی تختی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شهدای هفتم تیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  بلوار امام خمینی، جهانگیری(قاضی طباطبایی)، بین صالحی و تبرته
 • ایستگاه اتوبوس 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی، بین فردوسی و خوشه‌چین
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری
  بلوار امام خمینی، جهانگیری(قاضی طباطبایی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر ندارد.
  neshan logo