info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری

ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان جهانگیری(قاضی طباطبایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان زنان و زایمان طالقانی و همچنین کبابسرای ملی اراک، شرکت گاز استان مرکزی، کبابی ملی، فروشگاه جانبو و گالری مبل طراحانA قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری اراک، شهر اراک، محله جهانگیری است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، جهانگیری(قاضی طباطبایی) واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای جهانگیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه قدس
  شهدا، محمدجواد آصفری، بین فلسطین و حاج بهرامی
 • ایستگاه اتوبوس زمین فوتبال
  چهار راه فوتبال، مالک اشتر، شیخ مفید، بین میدان بنی هاشم و معین 1
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد 1
  جلال آل احمد، بین شهدا و حمیدی نسب
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  خاتم الانبیا، قیام، بین مصطفی خمینی و گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان.. (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانگیری ندارد.
  neshan logo