عکس قناری فروشی
category

قناری فروشی (محله حسن کوچه سی، تبریز)

باغ وحش
استان آذربایجان شرقی تبریز استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار استاد شهریار، حسن

موقعیت قناری فروشی در محله حسن کوچه سی تبریز را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

قناری فروشی (باغ وحش) در محله حسن کوچه سی تبریز و خیابان حسن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهریار و مجتمع تجاری بلور و همچنین لوازم قنادی پاپیون، شهرشادی وتولد، قنادی ایوبی، آبان و اسپورت شهریار قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار استاد شهریار، حسن


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قناری فروشی تبریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

جاهای مکان محل های دیدنی خزندگان وحشی باغ وحش پرندگان جانوران جانورگاه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد قناری فروشی

  • avatar
    رامین (شهریار سطح ۹) دوشنبه 04 بهمن ماه 1400

    خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد قناری فروشی تبریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قناری فروشی تبریز ندارد.