info
عکس ایستگاه اتوبوس صفا
category

ایستگاه اتوبوس صفا (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صفا

ایستگاه اتوبوس صفا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی، طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد کوفه (گنبد سفید) و ایستگاه اتوبوس مسجد کوفه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صفا اصفهان

ایستگاه اتوبوس صفا اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی، طالقانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صفا اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی رسالت واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صفا اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صفا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صفا ندارد.
neshan logo