info
عکس بازرگانی ویستا مهر اکسیر
category

بازرگانی ویستا مهر اکسیر اصفهان

درباره‌ی بازرگانی ویستا مهر اکسیر

بازرگانی ویستا مهر اکسیر (شرکت خصوصی) در اصفهان و خیابان چهرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی باب اسفنجی و مرکز دریافت اجناس و همچنین دفتر خدمات قضایی کد 93305002، شرکت سپاهان دانه پارسیان، مجموعه شهر شاد و سلامت، رستوران بیرون بر نیلگون و بوستان دلگشا قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده بازرگانی ویستا مهر اکسیر واقع شده‌اند:

 • دفتر شرکت کیمیاگران اسپادانا
  هشت بهشت شرقی، 22 بهمن، مظاهری
 • شرکت مهندسی به پژوه
  هشت بهشت شرقی، صاحب الزمان، سجاد
 • شرکت مای دیتا
  جی غربی، بین فردوس و آذرمهر
 • شرکت آسانسور آبان آسانرو کارا
  خواجه عمید، قدس شرقی
 • شرکت آسمان پیمای نقش جهان
  پروین اعتصامی، بین رسول محمودیان 9 و لادن 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازرگانی ویستا مهر اکسیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازرگانی ویستا مهر اکسیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازرگانی ویستا مهر اکسیر ندارد.
  neshan logo