info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری
category

ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری محله کوثر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری

ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین مجموعه ورزشی شهید پناهی، بیمه ایران شعبه میدان خراسان، فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی میکاپ ۱۱۰، داروخانه شبانه روزی مهرگان و تولیدی پوشاک قوامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری تهران، شهر تهران، محله کوثر است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان خراسان شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  قیام، سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، رجب نیا، بین دیانت و عسگری
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  ری، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  شوش، یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری ندارد.
  neshan logo