info
عکس ایستگاه مترو توحید
category

ایستگاه مترو توحید محله نصرت، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو توحید

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو توحید (ایستگاه مترو) در محله نصرت تهران و خیابان آزادی، بین سامانی و توحید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران، بهار ترافیک و آش علی بابا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهزاد (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو توحید ندارد.
location استان تهران، تهران، آزادی، بین سامانی و توحید
ثبت نظر و تصویر
neshan logo