info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان (محله سلسبیل شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان

ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان رودکی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین نمایندگی کد 399 مدیران خودرو mvm و cherry، صرافی بیوک، پیتزا و کنتاکی ایرانیان، آموزشگاه فنی و حرفه ای آریاگستر و شیما کفش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان تهران

در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی ، ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس توحید، وثوق، رودکی جنوبی، بین اختیاری و اقبال می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو رودکی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس رهروان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه آذربایجان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  آزادی، آذربایجان غربی، کارون، بین ملک فر و کیامنش
 • ایستگاه اتوبوس میدان توحید
  توحید
 • ایستگاه اتوبوس پایانه زارع
  آزادی، زارع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان ندارد.
  neshan logo