info
عکس مجتمع های مسکونی بانک ملی
category

مجتمع های مسکونی بانک ملی محله فاز صفر، پرند

مجتمع مسکونی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع های مسکونی بانک ملی

مجتمع های مسکونی بانک ملی (مجتمع مسکونی) در محله فاز صفر شهر جدید پرند و خیابان پرسپولیس واقع شده است. این مجتمع یکی از پانزده مجتمع مسکونی در محله فاز صفر شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع اسکای ولث و همچنین مجتمع مسکونی کیسون، سالن زیبایی مهسا جمشیدی، پیرایش گاه بهزاد، گیم نت پرتو و نانوایی سنگک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مجتمع‌های مسکونی خوب این منطقه می‌باشد.ایستگاه‌های نزدیک به مجتمع های مسکونی بانک ملی


سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع های مسکونی بانک ملی واقع شده‌اند:

 • مجتمع آراز
  بلوار امام خمینی، نقش جهان، نقش رستم، خورشید
 • ساختمان میلان یک
  نقش جهان، عمارت هشت بهشت، ارگ کریمخانی، شمس العماره
 • هما 3
  بلوار امام خمینی، نقش جهان، عمارت هشت بهشت، ارگ کریمخانی
 • مجتمع مدیران
  بلوار امام خمینی، نقش جهان، بین دارالفنون و آپادانا
 • ساختمان آرتان سازه
  بلوار امام خمینی، نقش جهان، بین دارالفنون و عمارت هشت بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خرم ابادی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع های مسکونی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع های مسکونی بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع های مسکونی بانک ملی ندارد.
  neshan logo