info
عکس ایستگاه اتوبوس بلورفروشان
category

ایستگاه اتوبوس بلورفروشان محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلورفروشان

ایستگاه اتوبوس بلورفروشان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نور و همچنین باربری تهران، قصر بلور، سیتی سنتر تهران، انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) و نمایندگی کرکماز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلورفروشان تهران

ایستگاه اتوبوس بلورفروشان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهید هرندی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین آشتیان و کوهی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بلورفروشان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مولوی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهدی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلورفروشان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلورفروشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
  مولوی
 • ایستگاه اتوبوس باغ آذری
  بزرگراه بعثت، بخارایی، بین عبدالله اسداللهی و غفاری
 • ایستگاه اتوبوس بهرام
  شوش، هرندی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بعثت، فدائیان اسلام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلورفروشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلورفروشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلورفروشان ندارد.
  neshan logo