info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان معلم
category

ایستگاه اتوبوس میدان معلم محله معلم - امیریه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان معلم

ایستگاه اتوبوس میدان معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله معلم - امیریه اراک و خیابان کوی امیریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله معلم - امیریه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین پیتزا و ساندویچ عصر جدید، خودپرداز بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانک مهر ایران، پارک سوم خرداد و پیرایش ساحل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان معلم اراک

ایستگاه اتوبوس میدان معلم اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک معلم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان معلم اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس الهیه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان معلم اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس میدان مسکن
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، بین میدان مسکن و جوانه 5
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس ظفر دوم
  بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، نصر 2، ظفر 2، بین چشمه 9 و نصر 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان معلم ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo