info
عکس ایستگاه اتوبوس هفدهمعکس ایستگاه اتوبوس هفدهم
category

ایستگاه اتوبوس هفدهم محله ولنجک، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفدهم

ایستگاه اتوبوس هفدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز تجاری ولنجک و همچنین پمپ بنزین 206، جامعه مهندسان مشاور ایران، داروخانه شبانه روزی دکتر فوزی، نانوایی لواش و میدان میوه و تره بار ولنجک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفدهم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس هفدهم تهران است که در محله ولنجک قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دانشجو، بعد از البرز بروید. ایستگاه اتوبوس هفدهم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قائم واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هفدهم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان درکه
  درکه، میدان درکه
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفدهم ندارد.
  neshan logo