info
عکس مرکز تصویر برداری دکتر گیتی
category

مرکز تصویر برداری دکتر گیتی محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

مرکز تصویربرداری پزشکی
3.1
15 رای

درباره‌ی مرکز تصویر برداری دکتر گیتی

مرکز تصویر برداری دکتر گیتی (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این مرکز یکی از هشت مرکز تصویربرداری پزشکی در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و همچنین آژانس هواپیمایی طاها گشت، کافه ه، دفتر پیشخوان دولت پاسداران، سفره خانه صفویه و نان و شیرینی تیفانی قرار گرفته است.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده مرکز تصویر برداری دکتر گیتی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کبیرزاده (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تصویر برداری دکتر گیتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تصویر برداری دکتر گیتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تصویر برداری دکتر گیتی ندارد.
location تهران، پاسداران ، نبش دشتستان پنجم، ساختمان ۱۴۸
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری مرکز تصویر برداری دکتر گیتی

شنبه 08:00 تا 19:00
یک‌شنبه 08:00 تا 19:00
دوشنبه 08:00 تا 19:00
سه‌شنبه 08:00 تا 19:00
چهارشنبه 08:00 تا 19:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 12:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo