عکس شرکت اطلس چمن
category

شرکت اطلس چمن (محله عدل، قزوین)

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
5.0
5 رای
استان قزوین قزوین استان قزوین، قزوین، بلوار دهخدا، معصومی

موقعیت شرکت اطلس چمن در محله عدل قزوین را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در قزوین را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت اطلس چمن (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله عدل قزوین و خیابان معصومی واقع شده است. این مکان یکی از سه مرتبط با صنعت ساختمان در محله عدل قزوین می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دهخدا و مرکز خرید ایرانیان و همچنین صبحانه سرای دهخدا، پیتزا پله، کافه نوژا، شهر کتاب و برج تجارت قزوین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان قزوین، قزوین، بلوار دهخدا، معصومی

تلفن تماس: 02833373971

وب‌سایت رسمی: atlaschaman.com


سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده شرکت اطلس چمن واقع شده‌اند:

 • آجر نماچین قزوین
  (5.0)
  بلوار آیت الله مدرس، عبدالله کریمی لویه
 • آسانسور و پله برق برج پیما ایمن گستر امید
  (5.0)
  بلوار عدل، بین میدان عدل و میدان میرعماد
 • آسانسور صعود
  (4.0)
  بلوار میرعماد
 • فروشگاه کاشی و سرامیک صادقین (گلدیس)
  (5.0)
  بلوار آیت الله مدرس، بین بلوار عدل و هدایت
 • فروشگاه کاشی لوتوس
  (5.0)
  فلسطین، نرسیده به قاقازانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت اطلس چمن قزوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت اطلس چمن فروشگاه فروشی مصالح ساختمانی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت اطلس چمن قزوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت اطلس چمن قزوین ندارد.