info
عکس مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران
category

مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران محله کاوه، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران

مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران (اداره و سازمان دولتی) در محله کاوه تهران و خیابان نعمتی واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله کاوه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مطهری و پاساژ دستور و همچنین کافه و رستوران باغ کاریز، کافه رستوران ایتالیایی بلوکازا، انجمن شاعران ایران، باشگاه ورزشی پایا و غذای ایرانی چاشنی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران واقع شده‌اند:

 • غرفه بازیافت شهرداری
  کلاهدوز (دولت)، حاج آقامیری، حسن تاش
 • انجمن نابینایان
  هدایت، حسن تاش
 • اتاق فرار اسکیپ می شعبه دولت
  شریعتی، بعد از فیروزه
 • پست برق عمرانی
  کلاهدوز (دولت)، کاوه، اخلاقی شرقی، بهرام، بین حمیدین و اعزازی
 • پست برق خبرگان
  کلاهدوز (دولت)، وارسته، مشیری، هدایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران ندارد.
  neshan logo