info
عکس ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک
category

ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک

ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان حسن یزدانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و المپیا سنتر و همچنین مسجد جامع المهدی، درمانگاه شبانه روزی کیمیا، پلیس +۱۰، دمنوش نیوشا و عکاسی المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک تهران

ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک تهران در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حسن يزداني، بین جهاد و میدان المپیک قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی صدرا تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تره بار المپیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس CNG
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، نرسیده به میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلشاد یکم و زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین هجدهم و مرودشت
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  بزرگراه شهید همت، دهکده المپیک، زیبادشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک ندارد.
  neshan logo