عکس ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن يزداني، بین جهاد و میدان المپیک

موقعیت ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک در محله ورزشگاه آزادی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان حسن یزدانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و المپیا سنتر و همچنین دفتر خدمات الکترونیک قضایی، مسجد جامع المهدی، درمانگاه شبانه روزی کیمیا، دمنوش نیوشا و عکاسی المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک

ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی و خیابان حسن یزدانی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حسن يزداني، بین جهاد و میدان المپیک قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی صدرا تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن يزداني، بین جهاد و میدان المپیک


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تره بار المپیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس CNG
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید علیمرادی، بین کوچکی منش و ملک قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید خرازی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین مرودشت و میدان لاله
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلشاد یکم و زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک ندارد.
  neshan logo