info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه
category

ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه

ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان پانزده متری دوم (فخارنیا) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای سنتی طوبی، سرای سنتی طوبی، لبنیات کوهپایه، فست فود 3 لاین و حسینیه شهدای بسیج مجتمع فرهنگی غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه تهران

در شهر تهران، محله افسریه شمالی ، ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین صادقی و حقیقت است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بسیج قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس متین تک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403

  صندلی داره ایستگاهش ولی اتوبوس دیر به دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان چها و سه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلی و اسدیان
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس بیست متری
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بلوار نیکوعمل، بین بازدار و کنگاوری
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین صادقی و حقیقت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo