info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس محله فاطمیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمیه اراک و بلوار شهدای دولت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نوانوایی سنگک سنتی، کترینگ پیتزاویچ، پارک الهیه 2 (معراج)، لحاف دوزی حیدری و لوازم تحریر پنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک

ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک معلم پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهدای دولت واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار شهدای دولت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo