info
عکس اتو خودپرداز شهر
category

اتو خودپرداز شهر تبریز

درباره‌ی اتو خودپرداز شهر

اتو خودپرداز شهر (خودپرداز) در تبریز و بزرگراه ائل گؤلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آسمان و همچنین مجتمع آذرآب، مسجد امام رضا، درمانگاه شبانه روزی دی، تالار و رستوران آذر آب و اداره آب و فاضلاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو گلشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده اتو خودپرداز شهر واقع شده‌اند:

 • خودپرداز توسعه تعاون
  گلستان
 • خودپرداز بانک پاسارگاد
  شهید مرادی، نگین
 • خودپرداز بانک سپه
  بزرگراه ائل گؤلی، گلها
 • خودپرداز بانک مسکن
  بزرگراه ائل گؤلی، بین گلها و نسیم
 • خود پرداز بانک شهر
  بلوار دکتر حسابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتو خودپرداز شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتو خودپرداز شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتو خودپرداز شهر ندارد.
  neshan logo