info
عکس مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه
category

مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه (محله صفائیه، یزد)

درباره‌ی مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه

مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه (مرکز بهداشت) در محله صفائیه یزد و خیابان کریمی یزدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و مجتمع تجاری صدف و همچنین رس توران و خانه رس، باشگاه ورزشی آرکو، هتل صفائیه یزد، آتلیه مداد رنگی و ترمه سالاری یزد شعبه هتل صفاییه یزد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ahmad_eghbal_1995
    جمعه 27 آبان ماه 1401

    👌👌👌👌

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز بهداشتی درمانی اکبری صفائیه ندارد.
neshan logo