عکس پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد)
category

پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) (محله داراباد، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین نور و عروجی

موقعیت پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) در محله داراباد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) (مرکز واکسیناسیون) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه طبیعت و حیات وحش ایران و همچنین رستوران شاندیز اعیانی، سوپر مارکت یاران دریان، مجموعه ورزشی دارآباد، مجموعه خدمات خودرویی مدوسا لند (medusa land) و بوستان دارآباد قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین نور و عروجی


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) واقع شده‌اند:

 • پایگاه بیمارستان مسیح دانشوری
  (4.3)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بلوار مژدی، هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز‌واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) مرکز واکسیناسیون شهدای صابرین (داراباد) واکسیناسیون شهدای دارآباد مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد)

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۶) یکشنبه 03 بهمن ماه 1400

   بسیار عالی و خلوت

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه واکسیناسیون شهدا صابرین (دارآباد) تهران ندارد.