عکس رستوران ایتالیایی 24 شمالی
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران ایتالیایی 24 شمالی (محله داراباد، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج، محبی

موقعیت رستوران ایتالیایی 24 شمالی یکی از غذاخوری‌های خوب منطقه در محله داراباد تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

رستوران ایتالیایی 24 شمالی (رستوران) در محله داراباد تهران و خیابان محبی واقع شده است. این رستوران یکی از بیست و یک رستوران در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رودخانه داراباد و همچنین ابتدای مسیر اصلی کوهنوردی دارآباد، کافه خاص، فتو بست، مسجد باب الحوائج و اردوگاه فرهنگی، تربیتی ابوذر دارآباد تهران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این رستوران یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج، محبی

تلفن تماس: 02126105332


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران ایتالیایی 24 شمالی واقع شده‌اند:

 • غذای ایتالیایی پدینو
  سباری، بعد از پور ابتهاج (دارآباد)
 • رستوران چینی تی بی ای
  سباری، بعد از پور ابتهاج (دارآباد)
 • کافه رستوران باران
  پور ابتهاج
 • کافه رستوران میشان
  هاشمی، پور ابتهاج، ندیم کامونی، شهید اسکندری
 • کنت برگر
  (1.0)
  سباری، بعد از پور ابتهاج (دارآباد)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خدایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران ایتالیایی 24 شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد رستوران ایتالیایی 24 شمالی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   دوشنبه 24 بهمن ماه 1401

   پاستاها و پیتزاهای فوق العاده و قیمت مناسبی داره

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران ایتالیایی 24 شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران ایتالیایی 24 شمالی ندارد.
  neshan logo