عکس پایانه طبرسی
category

پایانه طبرسی (محله شهید قربانی، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار طبرسی شمالی، بعد از جاده شیرحصار

موقعیت پایانه طبرسی در محله شهید قربانی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه طبرسی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهید قربانی مشهد و بلوار طبرسی شمالی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حاتم و همچنین کافه سنتی جواد، نانوایی، ایستگاه اتوبوس پایانه طبرسی، پایانه اتوبوس طبرسی و طباخی لذت قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار طبرسی شمالی، بعد از جاده شیرحصار


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد توکلی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 27 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه طبرسی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه طبرسی مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه طبرسی مشهد ندارد.