info
عکس پارکینگ موتور سیکلت
category

پارکینگ موتور سیکلت محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی پارکینگ موتور سیکلت

پارکینگ موتور سیکلت (پارکینگ) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این مکان یکی از هشت پارکینگ در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تاریخ علوم پزشکی و مجتمع تجاری احسان و همچنین شرکت دنیای پردازش، کبابی سبلان، مرکز مخابرات قدس، پیتزا مارتین و دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ موتور سیکلت واقع شده‌اند:

 • پارکینگ
  (5.0)
  کارگر شمالی، شهریور، بین هیئت و سین دخت
 • پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
  (4.0)
  کارگر شمالی، فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پاکزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ موتور سیکلت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ موتور سیکلت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ موتور سیکلت ندارد.
  neshan logo