info
عکس ایستگاه اتوبوس دزاشیب
category

ایستگاه اتوبوس دزاشیب محله دزاشیب، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دزاشیب

ایستگاه اتوبوس دزاشیب (ایستگاه اتوبوس) در محله دزاشیب تهران و خیابان دزاشیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دزاشیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آرت سنتر باغ و مرکز خرید روشا و همچنین اسمارت بالانس، موبایل آباد - نمایندگی تجریش، اسکوتر افرا، سوپر پروتئین Meat & More و دبیرستان شهید مدنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دزاشیب تهران

ایستگاه اتوبوس دزاشیب تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نیاوران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس دزاشیب، بین سالم و نوری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دزاشیب تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پگاه واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دزاشیب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دزاشیب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
  باهنر، بین راد و یاسر
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  باهنر، بین سعادت و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس شهید لواسانی
  دزاشیب، لواسانی، بین آبکوه چهارم و جباریان
 • ایستگاه اتوبوس سعیدیه
  باهنر، بین دیبا و اختصاصی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دزاشیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دزاشیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دزاشیب ندارد.
  neshan logo