info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه سوم
category

ایستگاه اتوبوس کوچه سوم محله شهدای صفری، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه سوم

ایستگاه اتوبوس کوچه سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهدای صفری کرهرود و خیابان رسالت واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهدای صفری کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی دوستان، پیتزا زیتون، نان لواشی اسکندری ، قصابی مهدی لطیفی و فروشگاه حاجی ارزونی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه سوم کرهرود

ایستگاه اتوبوس کوچه سوم کرهرود یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرهرود است که در محله شهدای صفری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شازند، فهیم، رسالت، بین ستایش و هادی غلامی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کوچه سوم کرهرود محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرهرود می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس حسینی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه سوم کرهرود، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  بلوار آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه رفت
  کاظمی کرهرودی، بین رسالت و حسین میر وهابی
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  کاظمی کرهرودی، رحمتی
 • ایستگاه اتوبوس غدیر 1
  بلوار غدیر، بعد از امیدی - پرس ذوب
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب 1
  بلوار آیت الله طالقانی، نسیم، بین فهیم و سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه سوم ندارد.
  neshan logo