info
عکس لاستیک احتیاط
category

لاستیک احتیاط محله شهرک دانشگاه امام شهر، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لاستیک احتیاط

لاستیک احتیاط (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهرک دانشگاه امام شهر یزد و بلوار امام حسین واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهرک دانشگاه امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاکسی تلفنی امامشهر، گیمنت آلما، کارواش دلنشین، پخش مواد غذایی واعظ پور و افق کوروش بلوار امام حسین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مرتبط با خودروی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لاستیک احتیاط واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لاستیک فروشی احتیاط
  بلوار امام حسین، بین امام حسین 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن مضطرزاده (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاستیک احتیاط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاستیک احتیاط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاستیک احتیاط ندارد.
  neshan logo