info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله ارزنان - زینبیه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله ارزنان - زینبیه اصفهان و خیابان دستغیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ارزنان - زینبیه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت ابوالفضل، سوپر مارکت مظاهری، آرایشگاه مهرداد، قهوه جوان و ایستگاه اتوبوس مسجد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان است که در محله ارزنان - زینبیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به عاشق اصفهانی شرقی، دستغیب 27، دستغیب، بین دستغیب 31 و 32 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس افتخار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سردار جنگل و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین آیت‌الله سعیدی و یاسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، عاشق اصفهانی شرقی، دستغیب 27، دستغیب، بین دستغیب 31 و 32
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo