info
عکس خودپرداز پارسیان
category

خودپرداز پارسیان محله باغمیشه، تبریز

درباره‌ی خودپرداز پارسیان

خودپرداز پارسیان (خودپرداز) در محله باغمیشه تبریز و خیابان شهید حسن کربلایی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از سی و سه خودپرداز در محله باغمیشه تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین پمپ بنزین (جایگاه اختصاصی رستمی)، خودپرداز بانک سینا، مجتمع مسکونی طلاییه، کترینگ طلائیه و هایپر مارکت مهر قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز پارسیان واقع شده‌اند:

 • خوپرداز بانک حکمت ایرانیان ATM
  عمران ملی
 • خودپرداز
  گلستان اول، نارنجستان، نارون
 • خودپرداز بانک سینا
  (3.0)
  صائب جنوبی، گلشن راز جنوبی
 • خودپرداز بانک رفاه کارگران
  (4.0)
  گلشن راز جنوبی، ذاکر حیدری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیل پور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز پارسیان ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، گلشن راز جنوبی، خیابان نصر، شهید حسن کربلایی، بین پویش 6 و 7
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo