info
عکس ایستگاه اتوبوس سردخانه
category

ایستگاه اتوبوس سردخانه محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سردخانه

ایستگاه اتوبوس سردخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و بزرگراه شهید تندگویان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار قصر ماهان، اداره برق بهمن، کتابخانه شهید فهمیده، سرای سنتی فانوس و جگرکی محبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سردخانه تهران

در شهر تهران، محله نازی آباد ، ایستگاه اتوبوس سردخانه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سردخانه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سردخانه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سردخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نو بهار
  نوری، بیست متری جوادیه، بین برادران بیات سرمدی و میر تقی موسوی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان ولایت
  یارجانی، بعد از اکبری
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دخانیات
  بزرگراه شهید تندگویان، شیرمحمدی، مشهدی، بین کارگر سامانی و هوشنگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سردخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سردخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سردخانه ندارد.
  neshan logo