info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار هاشمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قائم و همچنین اپل استور، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، مسجد موسی بن جعفر، سونوگرافی و رادیولوژی دکتر میترا غلامی و بوستان گل آذین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 مشهد

در شهر مشهد، محله کوثر ، ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 20 و 22 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس برسام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Mahya
  پنجشنبه 15 اردیبهشت ماه 1401

  دیر میاد

  7
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403

  خیلی خیلی دیر میاد لطفا پیگیری کنید

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 05 فروردین ماه 1403

  خط اش خیلی دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه 20 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 35 و 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه 20 ندارد.
  neshan logo