info
عکس سوپر مارکت منجزی
category

سوپر مارکت منجزی محله کوروش، اهواز

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت منجزی

سوپر مارکت منجزی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوروش اهواز و خیابان 8 راست واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از پنجاه و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوروش اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و بازارچه فاز 3 کوروش و همچنین دبستان طراوت، لوازم بهداشتی بهوند، پیش دبستانی و مهدکودک سرزمین آفتاب، نانوایی و سوپر مارکت مطهری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت منجزی واقع شده‌اند:

 • ماجد مارکت
  جواهری، عباسپور
 • فروشگاه امین
  بیست متری مقیمی زاده، بین اقبال 17 و 19
 • سوپر مارکت سیمین
  دانیال، سیمین، سیمین 1
 • سوپر مارکت دایی
  بیست متری مقیمی زاده، اقبال 21
 • سوپرمارکت هانی
  اقبال، اقبال 23، بین بیست متری مقیمی زاده و فرعی چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarvi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت منجزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت منجزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت منجزی ندارد.
  neshan logo