عکس سوپر مارکت منجزی مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت منجزی (محله کوروش، اهواز)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.2
4 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، 8 راست

موقعیت سوپر مارکت منجزی در محله کوروش اهواز را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


سوپر مارکت منجزی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوروش اهواز و خیابان 8 راست واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این فروشگاه یکی از چهل و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوروش اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و بازارچه فاز 3 کوروش و همچنین دبستان طراوت، لوازم بهداشتی بهوند، سوپر مارکت مطهری، نانوایی و پیش دبستانی و مهدکودک سرزمین آفتاب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، 8 راست


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت منجزی واقع شده‌اند:

 • کوروش
  (4.0)
  شهید شاپور آشناگر، قضات
 • سوپر مارکت طلایی
  (5.0)
  عامری، 16 عامری
 • سوپر مارکت طاها
  (5.0)
  بلوار شهید صبحی، 17
 • سوپرمارکت
  (5.0)
  امامزاده عبدالله، فاز 2 (ذوالفقاری)، 3 راست
 • سوپر مارکت مطهری
  (5.0)
  8 راست
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarvi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت منجزی اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت منجزی اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت منجزی اهواز ندارد.
  neshan logo