info
عکس ایستگاه اتوبوس امیر اتابک
category

ایستگاه اتوبوس امیر اتابک محله سهروردی - باغ صبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امیر اتابک

ایستگاه اتوبوس امیر اتابک (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان وراوینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکسخانه شهر و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، رستوران ایتالیایی ژوزف، شرکت گروه صنعتی گلبافت، انستیتو ملی بازی سازی و آرسن برگر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امیر اتابک تهران

در شهر تهران، محله سهروردی - باغ صبا ، ایستگاه اتوبوس امیر اتابک تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مفتح شمالی، وراوینی، بین مهرداد و سلیمان خاطر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امیر اتابک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفت تیر قرار دارد. آژانس دارکوب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امیر اتابک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مفتح جنوبی، بین تور و طهمورث
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعاع
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین شیوا و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه بانک سپه
  مطهری، وزوایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امیر اتابک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امیر اتابک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امیر اتابک ندارد.
  neshan logo