info
عکس موزه دانشگاه علامه طباطبائی
category

موزه دانشگاه علامه طباطبائی تهران

موزه

درباره‌ی موزه دانشگاه علامه طباطبائینظرات کاربران در مورد موزه دانشگاه علامه طباطبائی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  𝑴𝒐𝒔𝒕𝒂𝒇𝒂
  پنجشنبه 08 تیر ماه 1402

  موزه دانشگاه علامه طباطبایی با هدف ثبت تاریخ و افتخارات گذشته و امروز دانشگاه علامه طباطبایی در محل مجتمع فرهنگی و آموزشی امام علی (ع) قرار دارد و از جمله دیدنی های تهران است. در موزه علاوه بر اسناد و مدارک مربوط به تاریخچه دانشگاه علامه طباطبایی، نمایشگاه عکس، معرفی چهره‌های ماندگار، معرفی علامه طباطبایی و آثار و خدمات علمی این فیلسوف با بازسازی محل زندگی‌اش به نمایش گذاشته شده است. همچنین برخی از لوازم شخصی و دست خط مرحوم علامه طباطبایی را می‌توان در موزه دانشگاه علامه طباطبایی دید. 

 • avatar
  xabi
  جمعه 22 اردیبهشت ماه 1402

  هیچی نداشت


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هما (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه دانشگاه علامه طباطبائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موزه دانشگاه علامه طباطبائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه دانشگاه علامه طباطبائی ندارد.
neshan logo