info
عکس ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی

ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان میرمطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین بیمارستان دامپزشکی اکسیژن، شرکت رهام داتک، بنیاد فرهنگ زندگی، اتاقک و دبیرستان پسرانه فرهنگ غیردولتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی تهران در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سهروردی شمالی، میرمطهری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پارامونت واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید خندان پایانه امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  شریعتی، بین پیروز و کاوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید خندان پایانه امام خمینی ندارد.
  neshan logo