info
عکس ایستگاه اتوبوس اول بیست متری
category

ایستگاه اتوبوس اول بیست متری محله سرو آزاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول بیست متری

ایستگاه اتوبوس اول بیست متری (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو آزاد تهران و خیابان پارسا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله سرو آزاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره تأمین اجتماعی شعبه 14، بازار میوه و تره‌بار شهید لطیف فر، سرای محله سروآزاد، باطری سازی و دیاگ انژکتور فرشید و کلینیک تخصصی طب سنتی ایرانی کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول بیست متری تهران

در شهر تهران، محله سرو آزاد ، ایستگاه اتوبوس اول بیست متری تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مجتبی تهرانی، پارسا قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اول بیست متری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ایران خودرو قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی سرو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اول بیست متری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول بیست متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس چیتگر جنوبی
  لشگری، بین جهاد و احد
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس چهاردهم شرقی
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین پانزدهم غربی و چهاردهم غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول بیست متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول بیست متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول بیست متری ندارد.
  neshan logo