info
عکس فروشگاه هفت
category

فروشگاه هفت محله رنگرزها، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه هفت

فروشگاه هفت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله رنگرزها اراک و خیابان داوران واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله رنگرزها اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین بهاران، نانوایی سنگک، پوشاک گاندو، پیرایش شیرازی و فروشگاه سیستم امیر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هفت اراک

فروشگاه هفت اراک در شهر اراک، محله ۶، واقع شده است. فروشگاه هفت اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۶ به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، وال مارکت، فروشگاه زنجیره ای مینو مارت و فروشگاه افق کوروش هستند.

چطور به فروشگاه هفت اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هفت اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس جهاد وسط قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه هفت اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه هفت اراک دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه هفت واقع شده‌اند:

 • وال مارکت
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، بین لاله 4 و 5
 • فروشگاه زنجیره ای مینو مارت
  بلوار آیت الله غفاری، سعدی
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  خیابان شهدا، خیابان مشهد
 • دیلی مارکت
  (1.0)
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین بنایی و رضوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هفت ندارد.
  neshan logo