info
عکس شهربازی معین مال
category

شهربازی معین مال (محله دکتر هوشیار، تهران)

درباره‌ی شهربازی معین مال

شهربازی معین مال (شهربازی) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان بیست و یک متری جی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی معین مال و همچنین هایپر استار مارکت، کیا موتورز، نسکو کافه، پیتزا سیب 360 - استاد معین و تعمیرگاه تخصصی رنو امامی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو استاد معين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تفریحی که در محدوده شهربازی معین مال واقع شده‌اند:

 • شهربازی المهدی
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط najm (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی معین مال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی معین مال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی معین مال ندارد.
  neshan logo