info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت
category

ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت محله مشهد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت

ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله مشهد اراک و خیابان مشهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موبایل پارس، کافه قنادی شکرشکن، آموزش تعمیرات موبایل اراک دماوند، شیش و بش و فروشگاه زنجیره ای جانبو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت اراک

ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله بیست متری میقان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مشهد، نرسیده به میدان امام علی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس توس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قرآن برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جاده فراهان
  امامزاده محمد عابد، بین میدان فراهان و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد
  جلال آل احمد، بین شهدا و حمیدی نسب
 • ایستگاه اتوبوس اشکانی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین رضوان و داودی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها
  شهدا، بین جلال آل احمد و دژدار
 • ایستگاه اتوبوس 30 متری
  قائم، سعادت، اتحاد 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت ندارد.
  neshan logo