info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد

ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد (ایستگاه اتوبوس) در محله کشتارگاه اراک و خیابان جهاد - زارعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلافلی اهواز، پست بانک، پیرایش معین، لوازم ساختمانی رحمتی و مرکز بهداشت 14 معصوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد اراک، شهر اراک، محله کشتارگاه است. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، تقاطع قاضی طباطبایی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توس واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای جهاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای آل احمد
  جلال آل احمد، بین شهدا و حمیدی نسب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید امیری
  میرزای شیرازی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت الزهرا
  بزرگراه امام علی، جاده باغ جنت، بین بهشت و فردوس
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها
  شهدا، بین جلال آل احمد و دژدار
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سیدها رفت
  بلوار امام خمینی، بین میرهاشمی و مقداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، تقاطع قاضی طباطبایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo