عکس پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده
category

پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده (محله کیانپارس، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بلوار مدرس

موقعیت پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده در محله کیانپارس اهواز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده (مرکز واکسیناسیون) در محله کیانپارس اهواز و بلوار مدرس واقع شده است. این مرکز یکی از سه پایگاه واکسیناسیون در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین مرکز آموزشی شهید بهشتی، مدرسه فرزانگان دخترانه تیزهوشان اهواز، کافه زوفا، پارک محله گلچهره و پایگاه تجمیعی درمانگاه کوثر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بلوار مدرس

تلفن تماس: 06133914225

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده واقع شده‌اند:

 • پایگاه تجمیعی درمانگاه کوثر
  (3.6)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین بیست و چهارم و سبحان
 • پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص)
  (4.2)
  اروند، پانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده

  • avatar
   کاربر نشان جمعه 13 اسفند ماه 1400

   سلام وقت بخیر فضای سالن واکسناسین بزرگ و تمیز پروتکلهای بهداشتی کاملا رعایت شده و در عرض 3تا4دقیقه واکسینه شدم من به همه کادر درمان خسته نباشید میگم و سلامتی رو برایشان آرزومندم

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده اهواز ندارد.