info
عکس فروشگاه بزرگ فرش ابریشم
category

فروشگاه بزرگ فرش ابریشم محله مشهد، اراک

فروشگاه فرش و موکت
5.0
8 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه بزرگ فرش ابریشم

فروشگاه بزرگ فرش ابریشم (فروشگاه فرش و موکت) در محله مشهد اراک و خیابان مشهد، باسکول - محمدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه فرش و موکت در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک تجارت، پیتزا ساندویچ باران، کتابخانه قائم آل محمد، مسجد قائم آل محمد (ص) و نانوایی سنگک سید الشهدا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های فرش و موکت خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اراک

فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله ۱۱ و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 09300697748 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۱۱ به حساب می‌آید.

چطور به فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اراک مطلع می‌کند. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک آزادی 1 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه بزرگ فرش ابریشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه بزرگ فرش ابریشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه بزرگ فرش ابریشم ندارد.
neshan logo