info
عکس صنایع چوب و دکوراسیون مهراز
category

صنایع چوب و دکوراسیون مهراز محله زعفرانیه، تهران

ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون داخلی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صنایع چوب و دکوراسیون مهراز

صنایع چوب و دکوراسیون مهراز (ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون داخلی) در محله زعفرانیه تهران و خیابان مهناز واقع شده است. این مکان یکی از نه دکوراسیون داخلی در محله زعفرانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل الماس زعفرانیه، دهکده نشاط، پیتزا مونته، فروشگاه نیاز زاده و مسجد الزهرا اسدآباد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون خوب این منطقه می‌باشد.سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون که در محدوده صنایع چوب و دکوراسیون مهراز واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لانوژا
  (5.0)
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، بین زنبق و امامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Shahin Maleki (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع چوب و دکوراسیون مهراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع چوب و دکوراسیون مهراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع چوب و دکوراسیون مهراز ندارد.
  neshan logo