عکس ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی (محله خزانه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی در محله خزانه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان حسینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین قنادی ارک، مسجد جامع علی آباد، رستوران چلوکبابی توکل، پشتیبانی امور دام کشور استان تهران واحد علی آباد و کویر موتور قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه چهارم عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین جعفرزاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد
  بزرگراه شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی ندارد.
  neshan logo