info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی محله خزانه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان حسینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین قنادی ارک، رستوران چلوکبابی توکل، مسجد جامع علی آباد، پشتیبانی امور دام کشور استان تهران واحد علی آباد و کلید سازی شهنازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خزانه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بخارایی قرار دارد. آژانس تک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه چهارم عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین جعفرزاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
  بلوار شهید رجایی، بعد از میدان بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 04 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo