info
عکس دبستان پسرانه شهید قاضی عسگرعکس دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر
category

دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر اصفهان

مدرسه

درباره‌ی دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر

دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر (مدرسه) در اصفهان و خیابان ۱۲متری سجاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین ورزشگاه خرازی، استخر مروارید فرهنگیان اصفهان، هنرستان تربیت بدنی شکرانی، دفتر خدمات الکترونیک قضایی و آش سرای گندم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمد مسیح رضوانی
  چهارشنبه 03 فروردین ماه 1401

  یکمی سخت می‌گیرن ولی خوبه


سایر مدارس که در محدوده دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر واقع شده‌اند:

 • دبیرستان کیخسروی
  نیرو، مهدی شمس، بعثت، بین گل یاس و میثم
 • دبستان و پیش دبستانی دخترانه نواندیشان خلاق
  لاهور، 17 شهریور، بین بابک و حسینی
 • پیش دبستانی و دبستان پسرانه رئوف
  جی غربی، سروستان، احسان
 • پیش دبستانی امید نرگس
  لاهور، مدائن غربی
 • دبیرستان دخترانه همدانیان
  همدانیان، شهید درقائدی، آزاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داود صادقی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان پسرانه شهید قاضی عسگر ندارد.
  neshan logo