info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15
category

ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 محله کوشش، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و خیابان شهید موسوی ۱۵ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری امیر و همچنین سالن ورزشی شهید جهاد مغنیه شهرداری مشهد، تیپاکس Tipax، نمایندگی ایران خودرو - نجفی 3023، مسجد جمکران امام زمان (عج) و حسینیه شهدای شاهرخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 مشهد

در شهر مشهد، محله کوشش ، ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کوشش، کوشش 31، شهید خبیری، شهید موسوی 15 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15 ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، کوشش 31، شهید خبیری، شهید موسوی 15
ثبت نظر و تصویر
neshan logo