عکس پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر
category

پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر (محله شهرک ولیعصر شمالی، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آیت الله سعیدی، برادران بهرامی، بین شریعتی و رجایی

موقعیت پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر یکی از مراکز واکسیناسیون خوب منطقه در محله شهرک ولیعصر شمالی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر (مرکز واکسیناسیون) در محله شهرک ولیعصر شمالی تهران و خیابان برادران بهرامی واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله شهرک ولیعصر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه تفریحی شهر سلطان و پاساژ توحید و همچنین فست فود ملوان، سرای محله ولیعصر شمالی، فروشگاه زنجیره ای جانبو، دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات و شهرک ولیعصر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آیت الله سعیدی، برادران بهرامی، بین شریعتی و رجایی

تلفن تماس: 02636661640

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر واقع شده‌اند:

 • پایگاه شهرک ولیعصر (۳۱۹)
  (3.6)
  آیت الله سعیدی، برادران بهرامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر

  • avatar
   کاربر نشان جمعه 03 دی ماه 1400

   خوب بود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر تهران ندارد.